Ikea Ektorp Rugkussen Links - 2 -zits - Stevig

Productinformatie "Ikea Ektorp Rugkussen Links - 2 -zits - Stevig"

Geef je IKEA Ektorp weer steun en volume

Herstel je bank met een nieuwe rugkussenvulling, op maat gemaakt voor je originele IKEA hoezen. Je kiest eenvoudig het comfort dat bij jou past: zacht of stevig.

Comfort Pro Zacht – comfortabel en veerkrachtig

Een luxe, zachte vulling van vlokken in onze eigen mix van Pantera en koudschuim (SG 40–52). Voor wie houdt van een ontspannen, zachte rugleuning met een mooie, volle uitstraling.

Comfort Pro Stevig – extra steun, rechter zitten

Onze stevigste optie: een mix van Pantera en koudschuim (SG 40–52) met extra ondersteuning. Ideaal als je graag wat rechter zit of merkt dat je rugkussens snel inzakken.
Let op: dit is écht stevig — kies deze variant alleen als je van een stevig rugkussen houdt waar je "tegenaan" zit.

Passend & compleet geleverd

Alle vullingen worden geleverd met een passende binnenhoes en zijn geschikt voor de originele IKEA Ektorp rughoezen.

Maatwerk & omruilen

Dit product wordt op maat gemaakt en kan daarom niet worden geretourneerd.

Filter op type bank: 2-zits
Ikea Modellen: Ektorp

Bijpassende producten

IKEA Ektorp – 2-zits – Zitkussen (los)
Kwaliteit: Koudschuim sg 40
Ikea Ektorp Zitkussen Vulling - 2-zitsHeeft uw Ikea Ektorp zitkussen niet meer het gewenste comfort en is de vulling aan vervanging toe? Met onze vervangende vulling geef je jouw bank eenvoudig een upgrade. Kies uit twee hoogwaardige opties voor optimaal comfort en duurzaamheid:Standaard koudschuim SG 40Vormvast, veerkrachtig en duurzaamComfortabel en geschikt voor dagelijks gebruikLuxere uitvoering in Pantera SG 52 (medium of stevig)Topkwaliteit koudschuim met 7 jaar fabrieksgarantieKies medium voor zachter comfort of stevig voor extra ondersteuningLangdurige veerkracht en een luxe zitervaringOnze vulling is speciaal ontworpen voor de Ikea Ektorp 2-zitsbank en past perfect in de originele hoes. Dankzij de unieke opbouw, met een stevige basis en een zachte toplaag, geniet je van superieur zitcomfort en een vernieuwde uitstraling van je bank.Belangrijk:Ikea heeft door de jaren heen verschillende uitvoeringen van kussenvullingen gebruikt. Het is daarom belangrijk om je huidige kussens op te meten en de exacte afmetingen aan ons door te geven tijdens het bestelproces. Dit zorgt voor een perfecte pasvorm.Bestel vandaag nog en geniet weer van het comfort van een vernieuwde Ektorp 2-zitsbank, volledig afgestemd op jouw wensen!

€ 59,95*
Bekijk product
Zitkussenset voor IKEA Ektorp 2-zits bank (2 stuks)
Kwaliteit: Koudschuim sg 40
Ikea Ektorp Zitkussen Vulling - 2-zits - Set van 2 stuksHeeft uw Ikea Ektorp zitkussen niet meer het gewenste comfort en is de vulling aan vervanging toe? Met onze vervangende vulling geef je jouw bank eenvoudig een upgrade. Kies uit twee hoogwaardige opties voor optimaal comfort en duurzaamheid:Standaard koudschuim SG 40Vormvast, veerkrachtig en duurzaamComfortabel en geschikt voor dagelijks gebruikLuxere uitvoering in Pantera SG 52 (medium of stevig)Topkwaliteit koudschuim met 7 jaar fabrieksgarantieKies medium voor zachter comfort of stevig voor extra ondersteuningLangdurige veerkracht en een luxe zitervaringOnze vulling is speciaal ontworpen voor de Ikea Ektorp 2-zitsbank en past perfect in de originele hoes. Dankzij de unieke opbouw, met een stevige basis en een zachte toplaag, geniet je van superieur zitcomfort en een vernieuwde uitstraling van je bank.Belangrijk:Ikea heeft door de jaren heen verschillende uitvoeringen van kussenvullingen gebruikt. Het is daarom belangrijk om je huidige kussens op te meten en de exacte afmetingen aan ons door te geven tijdens het bestelproces. Dit zorgt voor een perfecte pasvorm. Je meet gewoon de hoes van naad tot naad (lengte en de breedte; dikte is niet nodig) Bestel vandaag nog en geniet weer van het comfort van een vernieuwde Ektorp 2-zitsbank, volledig afgestemd op jouw wensen!

€ 117,95*
Bekijk product